Softwarová řešení

Troufáme si na podniková řešení přizpůsobená na míru procesům zákazníka.

Máme zkušenosti s dohledem firemních sítí, službami Service Desku, správou majetku, zabezpečením mobilní komunikace nebo analýzou velkého množství dat.

Stabilní podniková řešení na míru vašim procesům

Asset Management

Chytrá správa majetku, údržby, prostředků a dodávky náhradních dílů

Ve společnostech, u kterých jejich technický majetek hraje strategickou roli, je dobré vědět o četnosti jeho užívání, kolik nás vlastnictví a správa tohoto majetku stojí, kde a v jakém stavu se právě nachází, nebo kdy bude vyžadovat nějakou údržbu.

To platí bez ohledu na velikost a povahu majetku, ať už se bavíme o jednotlivém výrobním zařízení, průmyslových celcích, informačních technologiích, automobilech, případně infrastruktuře – budovách, silnicích, železnicích nebo vedeních elektřiny, tepla či plynu.

Big Data/Analytika

Objevování přidané hodnoty v obrovských objemech dat

Velmi často mají firmy k dispozici velké množství strukturovaných dat. Pro správné nastavení životního cyklu dat je nutné aplikovat vybrané analytické metody.

Umíme pracovat s technologiemi jako např. datové sklady, cloudové databáze, prediktivní analytika, Internet věcí.

IBM Cloud

Bezpečná firemní infrastruktura s přístupem odkudkoliv

IBM Cloud nabízí komplexní řešení bezpečného uložení dat tak, že k nim lze přistupovat odkudkoliv. Cloud dnes již není pouze prostředek pro ukládání dat, ale může se jednat o kompletní síťové prostředí firemní infrastruktury.

Nabízíme řešení ve veřejném nebo privátním cloudu, zastoupeny jsou technologie Infrastructure as a Service, Platform as a Service nebo Software as a Service.

Mobile Device Management

Ideální řešení pro správu a zabezpečení firemních zařízení

Mobile Device Management poskytuje ucelenou politiku zabezpečení firemních komunikačních zařízení, počítačů a podnikové agendy. Intuitivní prostředí aplikace a sofistikované politiky dokáží ochránit firemní komunikaci i na vlastních zařízeních zaměstnanců.

K dispozici jsou softwarová řešení na cloudové platformě s podporou technologie Watson Analytics nebo klasické řešení s licencemi "on-premise".

Open Source

Nabízíme ucelené řešení na bázi Open Source

Naše společnost jde s trendy doby, proto jsme zařadili do našeho portfolia platformu Open Source.

Nabízíme celou škálu řešení od virtualizace prostředí, monitoringu, zálohování, až po zpracování analytických dat se strojovým učením.

Mám dotaz nebo zájem

Softwarová řešení