Softwarová řešení

Troufáme si na podniková řešení přizpůsobená na míru procesům zákazníka.

Máme zkušenosti s dohledem firemních sítí, službami Service Desku, správou majetku, zabezpečením mobilní komunikace nebo analýzou velkého množství dat.

Stabilní podniková řešení na míru vašim procesům

Asset Management

Chytrá správa majetku, údržby, prostředků a dodávky náhradních dílů

Ve společnostech, u kterých jejich technický majetek hraje strategickou roli, je dobré vědět o četnosti jeho užívání, kolik nás vlastnictví a správa tohoto majetku stojí, kde a v jakém stavu se právě nachází, nebo kdy bude vyžadovat nějakou údržbu.

To platí bez ohledu na velikost a povahu majetku, ať už se bavíme o jednotlivém výrobním zařízení, průmyslových celcích, informačních technologiích, automobilech, případně infrastruktuře – budovách, silnicích, železnicích nebo vedeních elektřiny, tepla či plynu.

Big Data/Analytika

Objevování přidané hodnoty v obrovských objemech dat

Velmi často mají firmy k dispozici velké množství strukturovaných dat. Pro správné nastavení životního cyklu dat je nutné aplikovat vybrané analytické metody.

Umíme pracovat s technologiemi jako např. datové sklady, cloudové databáze, prediktivní analytika, Internet věcí.

IBM Cloud

Bezpečná firemní infrastruktura s přístupem odkudkoliv

IBM Cloud nabízí komplexní řešení bezpečného uložení dat tak, že k nim lze přistupovat odkudkoliv. Cloud dnes již není pouze prostředek pro ukládání dat, ale může se jednat o kompletní síťové prostředí firemní infrastruktury.

Nabízíme řešení ve veřejném nebo privátním cloudu, zastoupeny jsou technologie Infrastructure as a Service, Platform as a Service nebo Software as a Service.

Mobile Device Management

Ideální řešení pro správu a zabezpečení firemních zařízení

Mobile Device Management poskytuje ucelenou politiku zabezpečení firemních komunikačních zařízení, počítačů a podnikové agendy. Intuitivní prostředí aplikace a sofistikované politiky dokáží ochránit firemní komunikaci i na vlastních zařízeních zaměstnanců.

K dispozici jsou softwarová řešení na cloudové platformě s podporou technologie Watson Analytics nebo klasické řešení s licencemi "on-premise".

Open Source

Nabízíme ucelené řešení na bázi Open Source

Naše společnost jde s trendy doby, proto jsme zařadili do našeho portfolia platformu Open Source.

Nabízíme celou škálu řešení od virtualizace prostředí, monitoringu, zálohování, až po zpracování analytických dat se strojovým učením.