Hardwarová řešení

Do hardwarového portfolia společnosti GC System patří především zařízení a platformy orientované na podnikové zákazníky. Pokrýváme jak výpočetní zdroje, tak i řešení pro ukládání dat a síťovou infrastrukturu.

Historicky je společnosti GC System orientována na hardwarová řešení značky IBM. Společnost IBM nabízí širokou škálu produktů, které umožňují pokrýt všechny hardwarové požadavky napříč celou podnikovou informační architekturou. Produkty IBM se vyznačují nejen vysokou spolehlivostí, ale také postupným přebíráním těch nejlepších inovací z vývojových laboratoří IBM včetně prvků umělé inteligence.

V případě potřeby nabízíme zákazníkům servery, datová úložiště a infrastrukturní prvky společnosti DELL EMC. Tým našich specialistů má navíc detailní zkušenosti se začleněním produktů této značky do podnikové informační architektury založené na technologiích IBM Power/AIX či využívajících virtualizační technologie VMware a Hyper-V.

V rámci našeho partnerství se společností Lenovo poskytujeme široké portfolio služeb založených na technologii společnosti Lenovo. Jsme schopni zákazníkům poskytnout dodávku řešení, jak pro datová centra (serverové systémy, datová úložiště, infrastrukturní prvky), tak i pro koncové uživatele (Notebooky, PC).

Díky našemu dalšímu partnerství, tentokrát se společností Fujitsu, umíme našim zákazníkům poskytnout obdobné služby i na této technologii. To znamená opět realizovat řešení pro datová centra, včetně serverů datových úložišť i infrastrukturních prvků.

Výše uvedené značky nejsou jediným hardwarovým portfoliem společnosti GC System. V případě zájmu Vám rádi poskytneme na základě konkrétních požadavků či podkladů o stávajícím prostředí další informace – obecně platí, že umíme navrhnout řešení, které plně splní očekávání klienta a není tedy nutné zachovávat vazbu na hardware jedné konkrétní značky.