HW SW - INFRASTRUKTURA ASSET MANAGEMENT BIG DATA
& ANALYTICS
BEZPEČNOST ICT SPRÁVA DOKUMENTŮ

O společnosti GC System

Společnost GC System a.s. působí na českém trhu již od roku 1990 se zaměřením na implementaci IT infrastruktur, oblast vývoje software a oblast školení. Dnes zůstávájí pro GC System nosným portfoliem činností implementace a dodávky infrastruktur ve spojení se správou objemných dat, dokumentů, movitého i nemovitého majetku. Rovněž je kladen významný důraz na poskytování profesionálních služeb pro kybernetickou  bezpečnost.

Během svého působení na trhu IT si GC System vybudoval velmi kvalitní firemní zázemí a je jedním z nejvýznamnějších partnerů společnosti IBM ČR a řadí se mezi přední poskytovatele IT řešení na českém trhu.

Společnost neustále dokazuje svým dynamickým rozvojem, že patří mezi nejvýznamnější společnosti v ČR ve svém oboru, o čemž svědčí i pravidelné obsazení předních míst v žebříčku TOP 100 ICT firem v ČR a získání řady dalších prestižních ocenění od předních světových společností v oboru.

GC System má svá zastoupení v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě. Dostatečné geografické pokrytí umožňuje GC Systemu optimálně a efektivně řešit různorodé projekty v bankovní, státní, průmyslové a obchodní sféře.

Prvořadou strategií společnosti GC System je poskytnutí kvalitních služeb s vysoce kvalifikovaným týmem pracovníků, hledání optimálního řešení pro každého zákazníka a díky tomu je možná implementace projektů, které přináší trvalou přidanou hodnotu zákazníkům v oblasti informačních technologií. GC System svými referencemi z nejširší zákaznické sféry, profesionálním přístupem, i plošným pokrytím dokazuje, že je ideálním partnerem pro realizace IT projektů nejrůznějších typů odvětví.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace