Správa majetku

GC Facility Management Pack

Od evidence a plánování až k řešení problémů – maximální automatizace s důrazem na import dostupných dat, rychlost a uživatelský komfort i na mobilních platformách.

 

POKROČILÁ PRÁCE S DATY

Importujte a konsolidujte svá data jednoduše a spolehlivě

ŠIROKÉ MOŽNOSTI INTEGRACE

Integrujte svá data s interními i externími systémy

KOMFORTNÍ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Zadávejte data pohodlně a rychle

MAJETEK

Udržujte své informace o majetku aktuální. Pomocí importních nástrojů a flexibilních importních či integračních nástrojů to lze dokázat – ať už se jedná o informace z projektů budov ve standardu BIM, nebo o prosté atributy zařízení z technických listů. Vše nyní naleznete na jednom místě.

INVESTICE

Mějte kontrolu od identifikace a přípravy investice, až po její realizaci. Mějte přehled o investičních potřebách a stavu investic během všech fází projektu. Systém vám umožní propojení s majetkem, lidskými zdroji, obchodními dokumenty či systémy na řízení projektů – od poptávky po fakturaci.

SUBJEKTY

Spravujte své zaměstnance, techniky, zákazníky či kontakty, role i kvalifikace. Vše s minimem úsilí s využitím našeptávačů a automatického doplňování. Ověřování a automatické stahování dat z veřejných registrů zajistí, že vaše data budou stále platná a aktuální.

ÚDRŽBA

Plánujte práce předem, řešte opravy i havárie a mějte přehled o tom, co se kde děje. Po prvotní konfiguraci služeb a pracovních postupů Vám systém ulehčí práci pomocí automatizovaného plánování tiketů a automaticky přiřadí k činnostem nejvhodnější kvalifikované pracovníky. Nebo si práce plánujte ručně – způsob plánování je na Vás.

INTEGRACE

Integrujte data s IDM, ZIS, ERP systémy, či jakýmikoliv jinými, pomocí moderních standardizovaných protokolů.

MAPY

Pracujte s majetkem na mapových podkladech, ať už veřejně dostupných, či z vlastního GIS systému. Propojte textová data s grafickými, efektivně a přehledně.