Řešení pro svět internetu věcí

GC Geographical Monitoring Vagon

Moderní informační systém nabízející komplexní řešení pro malé i velké železniční podniky jako podporu pro optimalizaci a zefektivnění vnitrofiremních procesů pomocí automatizovaného sledování polohy vozů a získávání aktuálních informací o jednotlivých vozech.

 

PŘESNÁ
LOKALIZACE

Okamžitá informace o pozici vozu díky moderním technologiím

VEŠKERÉ INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Mějte přístup ke všem informacím kdykoliv a odkudkoliv

ŽIVOTNOST A ODOLNOST

Technologie navržené pro práci i v extrémních podmínkách s dlouhou životností

LOKALIZACE

Zobrazení aktuální polohy železničních vozů pomocí GPS jednotek umístěných na vozech. Využitím této technologie lze stanovit přesnost polohy až na desítky cm. Data lze přenášet volitelně pomocí GSM sítě nebo IoT sítě.

INTEGRACE

Upravitelná integrační platforma umožňující integraci se systémy ERP (SAP a další), mapovým serverem GIS a jinými podnikovými informačními systémy.

PLÁNOVÁNÍ

Využijte řešení jako podporu pro efektivní plánování provozu a řízení vnitropodnikových zdrojů. Využitím historických dat, okamžitého přehledu o jednotlivých vozech a ložených materiálech můžete snadno optimalizovat výrobní a logistické procesy.

ÚDRŽBA

Systém rovněž umožňuje evidenci stavu vozového parku díky čemuž lze snadno sledovat a plánovat revize a opravy tak, aby nedošlo k omezení logistického procesu, a současně predikovat náklady na údržbu jednotlivých vozů.

REPORTING

Celý systém je provozován na robustní platformě umožňující obsluze okamžitý přístup k aktuálním informacím nejen o jednotlivých vozech, ale umožňuje rovněž zobrazit a exportovat informace nad celým řetězcem jako celkem.

VARIABILITA

Kompletní systém je navržen tak, aby byl platformně nezávislý. Řešení lze tak pohodlně užívat na různých zařízeních s rozlišnými operačními systémy.