Servery a datová úložiště Dell EMC

Servery Dell EMC

Od cenově výhodného řešení s perfektním servisem po integrované a high-density computing komplexy.

GC System a.s. s buduje a spravuje pro zákazníky infrastrukturu serverů Dell, založenou na systémech a produktech Microsoft nebo na Linuxu, včetně virtualizace a vysoké dostupnosti.

Intelové servery Dell EMC

Serverové portfolio firmy Dell EMC pokrývá kompletní škálu serverů PowerEdge v blade, věžovém i skříňovém provedení, včetně PowerEdge C pro náročné výpočty a také modulární all-in-one řešení typu PowerEdge VRXT, které obsahuje i storage a networking.

Věžové (deskside) modely PowerEdge Tower

jsou vhodné pro menší firmy, které preferují cenově výhodné, a přesto flexibilní servery v optimálním rozsahu Jsou zde zastoupeny jak servery základní řady T30,T130 a T330 pro malé kanceláře, tak pokročilé servery, T430, T440 a T630, T640, nabízející větší rychlost a cache, lepší škálovatelnost a virtualizaci.

Skříňové (Rack) servery PowerEdge

jsou správnou volbou pro firmy, které potřebují umístit více výpočetního výkonu na rozumnou plochu. V nabídce jsou škálovatelná a efektivní řešení rackových serverů, jako rackové 1-socketové servery, poskytující vyvážený výkon a diskovou kapacitu, umožňující snadné budoucí rozšíření, rozsáhlé portfolio 2-socketových serverů s kombinací vlastností, umožňujících maximalizovat výkon a škálovat jej do budoucna pro zvládnutí prakticky jakéhokoli workloadu při optimální vyvážeností výkonu CPU a paměti. 4-socketové servery pak nabízejí nejvyšší výkon pro nejnáročnější nasazení, jež jsou navrženy pro optimalizaci výkonu, nákladů a prostorové náročnosti.

Modulární infrastruktura

Tyto HW produkty představují vysoce koncentrovanou výpočetní kapacitu a umožňují splnění specifických požadavků na podnikání, řízení nákladů a zefektivnění správy IT pomocí flexibilních výpočetních, storage a síťových modulů pro zpracování, ukládání a vytváření sítí.

PowerEdge FX Series je hybridní racková počítačová platforma, která kombinuje hustotu a efektivitu blade s výhodami rackových systémů.

PowerEdge VRTX tvoří servery, úložiště, sítě a management integrované dohromady do jediného kompaktního chassis.

PowerEdge M Series je serverový node založený na bladech, který integruje servery, úložiště, sítě a správu do jediného chassis navrženého pro maximální hustotu, efektivitu a ovladatelnost.

PowerEdge C-Series představuje modulární server node, poskytující vyváženou počítačovou platformu s koncentrovaným výpočetním výkonem, optimalizovanou pro vysoce výkonná prostředí

Datová úložiště Dell EMC

Univerzální datové úložiště pro heterogenní platformy

Tým specialistů GC System a.s. dokáže systémy pro ukládání dat firmy Dell EMC efektivně začlenit jak do prostředí Power/AIX serverů IBM, tak do virtuálních prostředí VMWare a Hyper-V, s využitím expertních znalostí obou zmíněných prostředí.

Dell EMC jakožto největší světový výrobce storage řešení nabízí celé portfolio úložných systémů a software včetně EMC VMAX a střední řady unifikované storage EMC VNX a rovněž produkty pro zálohování, které podporují celou řadu podnikových aplikačních řešení. EMC dále nabízí dvě další rodiny storage produktů, EMC Isilon a EMC Atmos, které jsou speciálně navrženy pro zvládání enormního množství nestrukturovaných dat, např. pro BigData.

Enterprise Storage

Prozkoumejte podniková úložiště společnosti Dell EMC od vysoce výkonných polí All-Flash až po hybridní platformy flash a snadno rozšiřitelné systémy NAS.

Dell EMC VMAX All-Flash Storage

Kombinujte rychlost a účinnost úložiště flash s důvěryhodnou spolehlivostí a dostupností, která je nezbytná pro moderní datové centrum.

Dell EMC Isilon Storage

Zvětšujte kapacitu a zjednodušte správu pomocí vysoce výkonného síťového úložiště (NAS) pro práci s nestrukturovanými daty.

Dell EMC XtremIO All-Flash SCALE-OUT ARRAY

Předefinujte limity pomocí polí XtremIO All-Flash , určených pro virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI), virtuální server a databázová prostředí.

Dell EMC Elastic Cloud Storage

S ECS lze použít jedno úložiště jak pro tradiční, tak pro další generaci zatížení. Můžete nasadit softwarově definované úložiště Vámi vybraným způsobem: jako fyzický box, software nebo plně řízené služby od společnosti Dell EMC.

Dell EMC ScaleIO

Transformujte fyzické úložiště na softwarově definované enterprise řešení a zjednodušte životní cyklus ukládání dat při maximálním výkonu.  

Entry and Midrange Storage

Společnost Dell EMC přináší velké možnosti od polí All-Flash po hybridní a rozsáhlé systémy NAS za atraktivní ceny.

Dell EMC Unity All-Flash Storage

Dell EMC Unity vytváří nový standard ve výkonu řady mid-range a jednoduchosti unifikace a konsolidace storage pro virtuální prostředí.

Dell EMC VNX and VNXe Hybrid Flash Storage

Cenově nejdostupnější unifikovaná víceprotokolová pole pro ukládání dat řady VNXe vám přinášejí špičkové funkce za entry-level cenu.

Dell EMC SC Series Storage

Nejlevnější automatizované řešení pro SANové storage, optimalizované pro zrychlení aplikací.

Dell EMC EQUALLOGIC PS SERIES Storage

Enterprise výkonnost a každodenní jednoduchost v jednom

All-Flash Storage

Objevte, jak Dell EMC All-Flash portfolio, nejlepší na trhu, dokáže velice zrychlit Vaše aplikace a transformovat Vaše IT k dosažení ještě lepších obchodných výsledků. Vhodné produkty najdete v řadě Enterprise i Mid-range . 

Cloudová storage

Vybavte další generaci softwarově definovaným úložištěm, které je distribuované a škálovatelné. Získejte výhody ceny veřejných cloudových služeb spolu s jednoduchostí a enterprise spolehlivostí.

Viz. Dell EMC Elastic Cloud Storage (ECS), Dell EMC CloudArray

Softwarově definované datové úložiště

Zbavte se omezení hardware a jeho interoperability. Softwarově definované datová úložiště Dell EMC vytváří unifikovanou inteligentní vrstvu, která poskytuje maximální jednoduchost, automatizaci a kontrolu storage.

Viz. Dell EMC ScaleIO, Dell EMC Elastic Cloud Storage, Dell EMC IsilonSD Edge Storage