O společnosti GC System

Během třech desítek let působení na stále dynamičtějším trhu jsme vytvořili efektivně spolupracující týmy, získali rozsáhlé spektrum znalostí a dovedností a v neposlední řadě vybudovali i velmi kvalitní firemní zázemí. 

Dnes máme více než 70 zaměstnanců, vedle brněnské centrály také pobočky v Praze, Ostravě i Bratislavě a dosahujeme průměrného ročního obratu přes miliardu Kč. Naši příslušnost k nejvýznamnějším českým IT firmám potvrzuje i fakt, že se pravidelně umísťujeme na předních místech žebříčku TOP 100 ICT společností v ČR a získáváme prestižní ocenění od největších světových ICT společností.

Firemní filozofie společnosti GC System vychází z cíle poskytovat co nejkvalitnější produkty a služby včetně zajištění největší možné přidané hodnoty. To vše při současném přizpůsobování dodávaných i dodaných řešení aktuálním požadavkům zákazníka i změnám napříč jednotlivými obory. 

Díky silnému zázemí a plošnému pokrytí obchodně-servisními středisky můžeme realizovat i náročné projekty včetně high-end a enterprise řešení v bankovní, výrobní, obchodní i státní sféře. Navíc neustále rosteme a etablujeme se i v nových oblastech.

Díky společnosti GC System je využívání informačních technologií nejen jednodušší, efektivnější nebo bezpečnější, ale také zajištěné garancí profesionálních služeb od přední české IT značky. Ať již jde o zákazníky z řad státní správy, největších korporací nebo středně velkých firem.