O společnosti GC System

Společnost GC System a.s. působí na českém trhu již od roku 1990 se zaměřením na implementaci IT infrastruktur, oblast vývoje software a oblast školení.

Dnes zůstávájí pro GC System nosným portfoliem činností implementace a dodávky infrastruktur ve spojení se správou objemných dat, dokumentů, movitého i nemovitého majetku. Rovněž je kladen významný důraz na poskytování profesionálních služeb pro kybernetickou bezpečnost.

Nabyté znalosti a zkušenosti  v oblasti budování a rozvoje informačních  technologií nás, společnost GC System a.s., řadí ke špičkám IT společností na českém trhu informačních technologií. 

Díky dlouholeté spolupráci s našimi klíčovými zákazníky jsme schopni společně dosáhnout stanovených poslání, vizí a strategických cílů. 

Jsme připraveni odborně reagovat a poskytovat profesionální služby na novém bojišti v dynamicky se vyvíjející IT éře – éře digitalizace a umělé inteligence.

Ve spojení se základními pilíři AI ( Artificial Inteligence), znalostí HW, SW infrastruktury, cloud řešením a Edge computingem , vývojem inteligentních aplikací, analytiky , IoT řešením, vše  v souladu s kybernetickou bezpečností,  dokážeme společně reagovat na nejnovější IT trendy a neustále rozšiřovat portfolio produktů a služeb. 

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a klíčová, proto se vždy snažíme najít optimální řešení vedoucí k naplnění jejich vizí a strategií.